R O Z H O D N U T I E ! ! !
Pridané: 01 august 2007 04:39 PM   [ Ignorovať ]
Newbie
Rank
Počet príspevkov:  20
Registrovaný  2007-03-17

mozno ste sa uz doslatali do situacie, kedy ste odsili z timu, bud mladeznickeho , alebo dorastoveho alebo tak… ak ano mozem sa vas spytat, co bolo potom, ked ste povedali, ze koncite?.. ako ste sa citili? ...vlastne hodnotite to obdobie po tom, co ste odisli?
dakujem smile

Pridané: 24 august 2007 10:00 AM   [ Ignorovať ]   [ # 1 ]
Newbie
Rank
Registrovaný  2007-03-17

Kde nic… tu nic….

Pridané: 05 október 2007 12:30 PM   [ Ignorovať ]   [ # 2 ]
Administrátor
Rank
Počet príspevkov:  5
Registrovaný  2007-04-03

Newbie…znovu prepáč že sa ti doteraz nikto neozval a neodpovedal na tvoju otázku. Chcem ti povedať že preposielam tvoju otázku niekomu kto by ti vedel poradiť. Dufam že si mala krásne leto. Papa. Mr Slacker

Pridané: 12 október 2007 07:18 AM   [ Ignorovať ]   [ # 3 ]
Newbie
Rank
Počet príspevkov:  16
Registrovaný  2007-03-06

U mna je to uplne individualne, to ako som to prezivala zaviselo od okolnosti, ktore predchádzali a toho, kde som v tom celom bola. Ale konkrétne mozem citovat emocie od radosti, ze zacina nieco nove, az po smutok a sklamanie (zo seba, z druhych). S tym suviselo aj hodnotenie toho obdobia, aj to co bolo potom. Neviem co to bolo a je u teba, chces byt konkretnejsia?

Pridané: 17 október 2007 04:39 PM   [ Ignorovať ]   [ # 4 ]
Newbie
Rank
Registrovaný  2007-03-17

nevim kto si Mr Slacker.. ale diky za pochopenie:)

Pridané: 17 október 2007 04:41 PM   [ Ignorovať ]   [ # 5 ]
Newbie
Rank
Registrovaný  2007-03-17

miska.. ako to vlastne v TC kompase funguje?? preco je namieso nasej byvalej ucebneSPM , relax centrum, ci to je ? :(

Pridané: 18 október 2007 10:35 AM   [ Ignorovať ]   [ # 6 ]
Newbie
Rank
Počet príspevkov:  16
Registrovaný  2007-03-06

smile  Čau MarRy dobrá otázka! Tak ako minulý  rok, tak aj teraz robíme podľa mňa úplne unikátnu a špeciálnu “školu pre pracovníkov s mládežou”, ktorá je určená pre ludí zapojených nejakým spôsobom do vedenia mládeže a dorastu v zboroch Vrámci tejto školy, ponúkame pomoc aj tímom cez “tréningové víkendy pre tími”, no a potom je to organizovanie Konferencie pre pracovníkov s mládežou, to je tá stará známa skratka KPM. Ale o týchto veciach vieš ty sama rozprávať viac wink . Potom ešte Dávka, KECY tábori, Elements, Pracovné projekty ....
Takze odpoveď znie, že fungujeme, len sme sa presunuli na iné miesto. Škola prebieha tento rok v priestoroch 3. poschodia, v café a vo Veľkom Slavkove.
Čo sa týka priestorov budovy - tak celé prvé poschodie sme prenajali.
A mám veľmi dobré novinky o KPM. KPM07 DVDčko JE HOTOVÉ!!!! A je tam okrem hlavnej témy aj všetkých 20 seminárov! A prvé prípravné stretnutie o budúcoročnej KPM prebehlo práve dnes.  Bude v termíne 3.až 6. apríla 2008. Rovno si to môžeš zaznačiť  cool grin

‹‹ Seklo sa to tu?      kamarat/ka - katolik/cka ››