Ako je to s dávkou online
Pridané: 19 január 2009 10:51 AM   [ Ignorovať ]
Newbie
Rank
Počet príspevkov:  1
Registrovaný  2007-03-23

Ešte to tu funguje alebo je to finito?

Pridané: 13 marec 2009 04:50 PM   [ Ignorovať ]   [ # 1 ]
Administrátor
Rank
Počet príspevkov:  1
Registrovaný  2008-04-11

Milí členovia Dávky,

Možno ste si všimli, že Dávka nebola aktualizovaná už niekoľko mesiacov. Ospravedlňujeme sa za to.
Pred niekoľkými mesiacmi sme stratili technického pomocníka, ktorý sa staral o technickú stránku tohto webu (aktualizácie) a ešte stále hľadáme náhradníka. Ak máš schopnosti a si ochotný pomôcť v tejto oblasti, skontaktuj nás prosím.
Časom budeme zase úplne aktualizovaní. Dovtedy si môžete prezerať množstvo materiálu v archívoch Dávky.
Ďakujeme za vašu trpezlivosť a vašu vernú prácu mládežníckych vodcov.

S pozdravom,

Tím Dávky

Pridané: 19 máj 2009 08:50 AM   [ Ignorovať ]   [ # 2 ]
Administrátor
Rank
Počet príspevkov:  10
Registrovaný  2007-03-30

Nuz, neviem, ake mas ocakavania, t.j. podla coho vyhodnocujes, ci nieco funguje… Pomaly pridavame clanky, to je beh na dlhe trate, co sa tyka fora, velmi by sme sa tesili, keby zivot na fore bolo nieco co ide cez registrovanych ucastnikov, co moze by teraz trochu problem, rozumiem tomu, ze pokecy, facebooky… davaju kazdemu zabrat… V kazdom pripade, sme s Vami a radi sa zapojime do diskusii, ci pomozeme s nejakymi rieseniami, ak budeme vediet…

Pridané: 21 jún 2009 01:09 PM   [ Ignorovať ]   [ # 3 ]
Newbie
Rank
Počet príspevkov:  14
Registrovaný  2007-03-30

2 Miroslav Gubečka >> problémom tohoto webu nie je podľa mňa technická stránka, ale obsahová stránka smile

2 PHfaktor >> páči sa mi Tvoj triezvy pohľad na vec =] Skutočne poraziť facebook alebo pokec je nad ľudské sily. Kedysi som spravil len taký malý portálik na diskusiu ohľadom konkrétnych pripravovaných akcií a nakoniec si účastníci vybrali iný komunikačný kanál. Bolo to ešte v čase, keď si človek musel všetko naprogramovať ručne v PHP… no naučil som sa jednu veľkú pravdu: dôležitý je cieľ, nie riešenie. Neviem, aké máte plány s touto webovou lokalitou, ale jej zameranie je jedinečné - poskytuje materiály pre spoločenstvá, nápady, akcie. To je cieľ, aký má dosahovať, ak tomu správne chápem. Mám rovnaký cieľ - publikovať to, čo vymyslíme, zrealizujeme, vytvoríme a povzbudiť ostatných. Zatiaľ však nemám vlastný portál a nie som presvedčený o tom, že je potrebné ho vytvoriť. Moja otázka znie - je dávka otvorená takémuto používaniu? Napríklad aj za cenu toho, že nie všetok obsah bude taký kvalitný, ako bol doteraz? Alebo, že diskusie ožijú negatívnymi komentármi na nový článok?

Pridané: 09 júl 2009 06:19 AM   [ Ignorovať ]   [ # 4 ]
Administrátor
Rank
Počet príspevkov:  10
Registrovaný  2007-03-30

Nuz osobne by som do Davky nepchal vsetko co existuje, Davka sluzi pre pracovnikov s mladezou, ktori potrebuju k svojej sluzbe vhodne materialy, v pripade, ze sa budu musiet prehrabavat v kope neuzitocnych clankov, stratia chut Davku pouzivat. Z tohto dovodu, nasim cielom nie je “facebook-ove rusno” a pocet klikov ale uzitocnost. Clanky pomaly pridavame, co sa tyka fora, zial nemame personalnu ani financnu kapacitu, ze by niekto roztacal diskusie. Ak mas nejaky napad riesenia istotne sa budeme tesit

‹‹ zodpovednost      Aukcie na internete? ››