GoodBye Party s rodinou Dannyho Jonesa

Mr Slacker | 12. máj | komentáre (1)

Srdečne Ťa pozývame na GoodBye Party s rodinou Dannyho Jonesa, ktorá bude v nedeľu 20. mája 2007 v Kompase.

Milý priateľ, priateľka!
Danny Jones (ktorého nie je treba predstavovať) spolu so svojou rodinou slúži ako misionár na Slovensku takmer 15 rokov. Po tomto období prišiel čas, kedy Jonesovci odchádzajú natrvalo naspäť do USA. Pán Boh cez nich urobil na Slovensku veľký kus práce, ktorú si aj Ty mohol/a zakúsiť vo vlastnom živote.

Za všetko požehnanie skrze ich službu by sme sa chceli Dannymu, ako aj celej ich rodine poďakovať a rozlúčiť sa s nimi na ROZLÚČKOVEJ PARTY, na ktorú Ťa týmto srdečne pozývame.
Toto stretnutie sa bude konať v nedeľu 20.5.2007 v čase od 15:00 – 18:00 v Kompas Café v Žiline (Vojtecha Spanyola 37, Kompas sa nachádza pri bývalej pohotovosti).
V čase od 15.00 do 16.00 bude voľný program, od 16.00 do 18.00 bude program organizovaný s vyčleneným časom na svedectvá, zdieľanie sa, atď.

V prípade, že potvrdíš svoju účasť na stretnutí, chceme ťa poprosiť, aby si so sebou priniesol/a: 1) dezert (alebo koláč) pre seba, prípadne svoju rodinu + niečo málo naviac pre ešte jednu osobu, 2) svoju fotku alebo fotku, ktorá vyjadruje Tvoju obľúbenú spomienku na Danny-ho, resp. ich rodinu. Túto fotku by sme chceli darovať Jones-ovcom spoločne s albumom, ako spomienku na ich priateľov a službu tu na Slovensku.

Svoju účasť, prípadne účasť Tvojej rodiny na Rozlúčkovej party prosím potvrď do štvrtku 17.5.2007 prostredníctvom emailovej adresy: lucia.liptayova@tckompas.sk alebo smskou na tel. čísle: 0907147425.

V prípade, že sa nebudeš môcť stretnutia zúčastniť, ale aj tak by si rád/a vyjadril/a svoju vďačnosť ich rodine, môžeš tak urobiť prostredníctvom listu, emailu, alebo na Davka web fóre, ktoré je umiestnené na http://www.davkaonline.sk/forum/viewforum/6/

Tešíme sa na stretnutie
S vďakou


Peter Hrubo
Riaditeľ Tréningové Centrum Kompas

PS:
Poznáte niekoho, kto má dar menežmentu a mal by záujem pracovať v TCK ako manažér projektu TURBO EXIT 316?

Poznáte niekoho, kto pozná nejakého pracovníka STV alebo TV Markíza (najlepšie dramaturga), kto by nám poradil v otázkach predstavenia projektu zástupcom STV, prípadne Markíza? Radi by sme klopali na správne dvere.

Ak áno, dajte nám prosím vedieť.
Ďakujeme

Mr Slacker | 12. máj 2007 | komentáre (1)