KPM 2011

Draho Poloha | 18. február | komentáre (0)

KONFERENCIA pre PRACOVNÍKOV s MLÁDEŽou

24. - 27. marec | Žilina | Dom odborov
www.tckompas.sk/KPM

Pozor! Konferenčný poplatok je už 18 EUR.

         
22.12. - 01.02. - 15 EUR

02.02. - 01.03. - 18 EUR

02.03. - 24.03. - 21 EUR

        Drahí priatelia,

Posledné roky sme na KPM zvykli skúmať korene a stromy, zisťovať svoju identitu na kráľovskom dvore, reštartovať svoju službu aj seba, podávať štafetu v učeníctve… Keď sme pred pár mesiacmi spolu zasadli za okrúhly stôl, s nadšením a láskou sme premýšľali,  čo priniesť tento rok, kam smerovať...

         

Rozprávali sme sa o základoch domu a otom, že niekedy, keď sa odhalia, tak zistíme, že celé roky boli zatápané, základy sú namoknuté a plné trhlín. Ako stáť na pevnom základe? Čo je naším základom? Ako vyzerajú naše mládeže? Čím napĺňame svojich mladých? Vyberieme si nejakú tému a päť minút pred mládežou hľadáme v mobile veršík, ktorý by potvrdil alebo sa aspoň nejak týkal toho, o čom chceme rozprávať? Alebo naozaj ponúkame kvalitný bohatý rozmanitý a výživný duchovný pokrm – Božie slovo v jeho hĺbke a komplexnosti?


A tak sa rozhodlo… DRŽ SA! Zubami-nechtami toho, čo má moc nás meniť a je ako dvojsečný meč.

Božieho Slova.

Vidíme sa na KPM 2011!

Maruška a prípravný tím TCKDôležitá Informácia pre účastníkov KPM

Čas KPM sa blíži a tým rastie aj naše nadšenie a veľmi sa na vás všetkých tešíme. Keďže sú už mnohí z vás zaregistrovaní (300) a možno už aj premýšľate od koho si požičiate spacák, chceli by sme vám poradiť, čo si určite zbaliť máte. Budeme veľa pracovať s Božím Slovom a preto si ho každý z vás potrebuje priniesť. Druhá vec, okrem Biblie, je Konkordancia…  Počas vyučovania Dave-a Patty-ho ju určite budete potrebovať a preto Vás veľmi prosíme, aby ste si ju doniesli v knižnej alebo elektronickej podobe (v počítači alebo v mobile…) je to dôležité!

             

Draho Poloha | 18. február 2011 | komentáre (0)