Vedúci

Vedieš iných ľudí? Super! Potom budeš asi chcieť vedieť ako na to.

Najnovšie príspevky

DÔVERA – AKO NA TO?

Andy Stanley

Dôvera je základným kameňom každého kvalitného vzťahu. No dôverovať nie je až také jednoduché. Má to niekoľko konkrétnych príčin. Ale neostaň pri tom. Pretože existujú aj praktické východiská. Dôverovať sa dá naučiť.

ČO VŠETKY TÍMY POTREBUJÚ NA TO, ABY BOLI ÚSPEŠNÉ

Zac Shepperson

V predchádzajúcom článku "Čo všetky tímy potrebujú na to, aby prežili," som sa zmienil o niekoľkých myšlienkach, ako môže tím prežiť. Ale prežitie nie je naším jediným cieľom v raste zdravého slúžiaceho tímu. Prežitie je dôležité, ale jeho skutočné zdravie a jeho sila počas dlhých rokov služby, je vyšším cieľom.

KOMUNIKÁCIA - praktické tipy

Vieš koľko kázní si už počul počas svojho kresťanského života? A vieš koľko z nich si pamätáš? A vieš prečo si pamätáš, tie, ktoré si pamätáš? Odpovede na tieto otázky a mnoho praktických tipov ťa čaká v tomto článku.

Duchovný pediater

Suzanne Bracken    

Čo by ste si pomysleli o rodičoch, ktorí by nezobrali svoje dieťa k pediatrovi? Keby som bola naozaj Zuzkina mama, čo by ste si pomysleli o mne, keby som ju ignorovala a nechala ju len tak samú na seba? o by ste si pomysleli, keby som jej nedávala jesť? Čo ak by som jej nikdy nedala najavo, ako veľmi ju mám rada? Iste by ste si mysleli, že som otrasná mama, nie?

JONATÁNOVÝCH ”SEDEM SMRTEĽNÝCH HRIECHOV” PRI ORGANIZOVANÍ HIER

Ak sa teraz postavíme, že ideme hrať hru, pri ktorej potrebujeme dve sviečky omotané kúskom drôtu … a my vystúpime s ešte neotvoreným balíčkom sviečok a kusom nerozstrihaného drôtu … už sme ich stratili.